30 złotych

Super auta

 

Co to jest? Kolorowanka "Fajne auta" - Twój osobisty parking i podziemny garaż z super samochodami 3D, które wyglądają zupełnie jak prawdziwe! Zamień swój smartfon w joystick, połóż kolorowankę na stół, odkrywaj podziemny garaż i kieruj dowolnym autem daleko poza podziałami kolorowanki.

 

Z pomocą tej aplikacji strony książki zmienią się w podziemnny garaż, gdzie, zupełnie jak prawdziwy, jest zaparkowany samochód 3D.

W tej wersji „Fajne auta” możesz grać z: Fiat Freemont, Subaru Forester, Toyota Prius, Renault Megane, Honda CR-V, Citroen C4 Picasso, Volkswagen Passat, Opel Adam, Renault Laguna i Suzuki Grand Vitara III.


Użyj swojego smartfona jako joysticka, aby kierować wybranym samochodem nawet poza ramami kolorowanki!

 

REJESTRACJA PRODUKTU

 

Gdy zainstalujesz aplikację pierwszy raz, będzie wymagana jej aktywacja, aby rozpocząć grę. Aby to zrobić włącz aplikację i wybierz „Graj” z menu, będzie wymagane zeskanowanie licencjonowanego kodu, który jest po prawej stronie na tylnej okładce książki "Fajne auta". Jeśli kamera nie rozpozna kodu, ręcznie wprowadź numer seryjny. Aplikacja zainstalowana na jednym kodzie seryjnym może być wykorzystana nie więcej niż na 5 mobilonych urządzeniach. Zainstalowanie wymaga dostępu do Internetu przez WiFi.

 

KORZYSTANIE Z APLIKACJI

 

Skieruj kamerę swojego smartfona na stronę z garażem i poczekaj aż w wirtualnej rzeczywistości pojawi się dach garażu. Dotknij powierzchni garażu na ekranie, aby go otworzyć. Następne dotknięcie otworzy drzwi garażu. Użyj przycisku w przód i w tył, aby wskazać kierunek samochodu, a kierownicy, aby go prowadzić. Na środku kierownicy jest klakson. Użyj przycisku restartu, aby powrócić z samochodem do garażu, a przycisku zdjęcia - aby zrobić zdjęcie z samochodem.

 

Postać 3D nie ożywa, co robić? Aby postać 3D pojawiła się nie należy malować czarnych konturów (dopuszczalne jest jedynie pomalowanie niewielkiej części linii). Kolorujcie obrazki wewnątrz. Jeśli będzie pomalowana znaczna część czarnych linii, to postać 3D nie pojawi się.

Dla wygody korzystania z aplikacji polecamy tablet! Obsługuje „Nieskończona kolorowanka” 

 
Uwiecznij swoją kolorowankę. Aby to zrobić, należy zarejestrować się na stronie http://kid.blueggvision.com/ aby za darmo pobrać kolorowanki w formie elektronicznej. Drukujcie i malujcie ze swoimi dziećmi, wnukami i prawnukami!

   

Wymagania: Android (4.0 i wyżej), iPhone (4 i wyżej), iPad (2 i wyżej) jest obsługiwana funkcją "wiecznego" kolorowania!

Up