Legenda o rycerzu

 

Co to jest? Kolorowanka "Legenda o rycerzu" 3D - to dziecięca kolorowanka, gdzie postaci przy pomocy mobilnej technologii rozszerzonej rzeczywistości ożywają prosto na stronach kolorowanki: reagują na Twój dotyk, pokazują techniki walki, rozmawiają. Można kontrolować postaci naciskając wirtualne przyciski na stronach kolorowanki! Możesz się także sfotografować z dowolnym bohaterem kolorowanki.

 

Aby ożywić kolorowankę 3D należy zainstalować na smartfonie (tablecie) bezpłatną aplikację "Legenda o rycerzu".

 

Bohaterowie kolorowanki - młody i dzielny wojownik Artura, jego wierny asystent młody tygrys, mądry mentor i nieustraszony książę światła Lancelot, kasiążę zła Vader.

 

W tej  kolorowance jest użyta technologia „żywego papieru”, co oznacza, że możesz naciskać przyciski namalowane na stronach książki, aby kontrolować zachowanie postaci. Po włączeniu aplikacji skieruj kamerę swojego smartfona na stronę kolorowanki, palcami naciśnij przyciski, bezpośrednio na papierowej stronie - o, co się dzieje? Postaci słuchają się Ciebie!

 

  

REJESTRACJA APLIKACJI

 

Gdy zainstalujesz aplikację pierwszy raz, będzie wymagana jej aktywacja, aby rozpocząć grę. Aby to zrobić skieruj ekran z napisem  „Zainstaluj aplikację” na kod QR, który znajduje się na licencjonowanej naklejce okładki książki i poczekaj, aż aplikacja zainstaluje się. Każda książka ma limitowaną liczbę zainstalowań – nie więcej niż 5 razy dla 1 książki. Zainstalowanie wymaga dostępu do Internetu przez WiFi. Moża to zrobić tylko raz; dla działania aplikacji nie jest wymagany dostęp do Internetu.

 

Podręczne menu znajduje się na dole. Kliknij, aby się pojawiło. Lewy przycisk zmienia tryb kamery z przedniej na tylną i odwrotnie - teraz jest jeszcze wygodniej robić selfi z postaciami. W menu jest rówież przycisk: włącz/wyłącz dźwięk, kamera, włącz/wyłącz flash. Prawy przycisk - przejście do instrukcji i wyjście z aplikacji.        

Rycerz z okładki kolorowanki  - może powtórzyć śmiesznym głosem.

Zrobione zdjęcie możesz ajpierw obejrzeć, a potem zrobić nowe albo zachować albo opublikować na portalach społecznościowych: Twitter, Instagram.    

 

Dla wygody korzystaia z aplikacji polecamy tablet! Obsługuje „Nieskończona kolorowanka” !
 
Uwiecznij swoją kolorowankę. Aby to zrobić, należy zarejestrować się na stronie http://kid.blueggvision.com/ aby za darmo pobrać kolorowanki w formie elektronicznej. Drukujcie i malujcie ze swoimi dziećmi, wnukami i prawnukami!

 

Postać 3D nie ożywa, co robić? Aby postać 3D pojawiła się nie należy malować czarnych konturów (dopuszczalne jest jedynie pomalowanie niewielkiej części linii). Kolorujcie obrazki wewnątrz. Jeśli będzie pomalowana znaczna część czarnych linii, to postać 3D nie pojawi się.

    

Wymagania: Android (4.0 i wyżej), iPhone (4.0 i wyżej), iPad (2 i wyżej) z obsługiwaną funkcją „Nieskończonego kolorowania”!

     30 złotych

Ilość:
Up