Piernikowy Pan

 

Co to jest? Przed Tobą niesamowita interaktywna bajka "Piernikowy Pan".
Przy pomocy specjalnej aplikacji mobilnej ulubieni bohaterowie z dzieciństwa ożywają tuż na stronach książki.
 
Twoje dziecko będzie mogło czytać z Tobą bajkę, malować obrazki Piernikowy Pan, oglądać interaktywne animacje, bawić się z postaciami i rozwiązywać zabawne zagadki – wszystko bezpośrednio na stronach książki.


Będziesz mógł również robić zdjęcia z jakąkolwiek postacią i publikować selfi na portalach społecznościowych. Zainstaluj darmową aplikację "Piernikowy Pan", zarejestruj ją i skieruj kamerę Twojego urządzenia mobilnego na stronę książki.. i voila – widzisz przed sobą żywą bajkę! Dotknij słońca, aby zacząć na stronie pokaz wybranego fragmentu bajki.
Po mini demonstracji bajki dotknij postaci, aby usłyszeć dodatkowe cytaty.

 

AKTYWACJA APLIKACJI

 

Gdy zainstalujesz aplikację pierwszy raz, będzie wymagana jej aktywacja, aby rozpocząć grę. Aby to zrobić skieruj ekran z napisem  „Zainstaluj aplikację” na kod QR, który znajduje się na licencjonowanej naklejce okładki książki i poczekaj, aż aplikacja zainstaluje się. Każda książka ma limitowaną liczbę zainstalowań – nie więcej niż 5 razy dla 1 książki. Zainstalowanie wymaga dostępu do Internetu przez WiFi. Moża to zrobić tylko raz; dla działania aplikacji nie jest wymagany dostęp do Internetu. 

 

Dla wygody korzystania z aplikacji polecamy tablet! Obsługuje „Nieskończona kolorowanka”!

 
Uwiecznij swoją kolorowankę. Aby to zrobić, należy zarejestrować się na stronie http://kid.blueggvision.com/ aby za darmo pobrać kolorowanki w formie elektronicznej. Drukujcie i malujcie ze swoimi dziećmi, wnukami i prawnukami!


Postać 3D nie ożywa, co robić? Aby postać 3D pojawiła się nie należy malować czarnych kontur (dopuszczalne jest jedynie pomalowanie niewielkiej części linii). Kolorujcie obrazki wewnątrz. Jeśli będzie pomalowana znaczna część czarnych linii, to postać 3D nie pojawi się.

 

Wymagania: Android (4.0 i wyżej), iPhone (4.0 i wyżej), iPad (2 i wyżej) z obsługiwaną funkcją „Nieskończonego kolorowania”

30 złotych

Ilość:
Up