30 złotych

Ilość:

 

Opowieści Ludowe

 

Te bajki znasz dobrze z dzieciństwa – teraz „Nakrapiana kura” i „Rzepa” są tuż przed Tobą.

 

Ulubione postaci z dzieciństwa ożyją na stronach książki przy pomocy specjalnej aplikacji mobilnej. Twoje dziecko będzie mogło czytać z Tobą bajkę, malować obrazki o Rzepie i Nakrapianej Kurze, oglądać interaktywne animacje na stronach książki, bawić się z postaciami i rozwiązywać zabawne zagadki o owocach i warzywach.

 

Będziesz mógł również robić zdjęcia z postaciami i publikować selfi na portalach społecznościowych. Skieruj kamerę swojego telefonu na stronę książki i voila – widzisz przed sobą bajkę!

Dotknij słońca, aby zacząć na stronie pokaz wybranego fragmentu bajki.

Po mini demonstracji bajki dotknij postaci, aby usłyszeć dodatkowe cytaty z bajki.

 

Dla wygody korzystania z aplikacji polecamy tablet! Obsługuje „Nieskończona kolorowanka”!

Kliknij na słońcu, aby posłuchać zagadki i wybierz odpowiedź, klikając na postać.

 
Uwiecznij swoją kolorowankę. Aby to zrobić, należy zarejestrować się na stronie http://kid.blueggvision.com/ aby za darmo pobrać kolorowanki w formie elektronicznej. Drukujcie i malujcie ze swoimi dziećmi, wnukami i prawnukami!


Postać 3D nie ożywa, co robić? Aby postać 3D pojawiła się nie należy malować czarnych konturów (dopuszczalne jest jedynie pomalowanie niewielkiej części linii). Kolorujcie obrazki wewnątrz. Jeśli będzie pomalowana znaczna część czarnych linii, to postać 3D nie pojawi się.

Wymagania: Android (4.0 i wyżej), iPhone (4.0 i wyżej), iPad (2 i wyżej) z obsługiwaną funkcją „Nieskończonego kolorowania”!

 

Up