Ilość:

KORZYSTANIE Z URZĄDZENIA

 

Informacja: Aby zapewnić bezproblemowe działanie aplikacji nie maluj poza czarnymi konturami książki do kolorowania. Aby ożywić dinozaura, skieruj kamerę smartfona na stronę i poczekaj, aż pojawi się postać. Dotykając dinozaura na ekranie smartfona możesz zobaczyć jego reakcję i usłyszeć wydawane dźwięki. Aby korzystać z animacji użyj przycisków z lewego podręcznego menu. W prawym menu możesz włączyć opcję joysticka. Kiedy jest ona włączona, to menu jest nieaktywne. Przy pomocy joysticka możesz kontrolować dinozaura na stronie kolorowanki i poza nimi. Aby zrobić zdjęcie z dinozaurem użyj ikonki foto w podstawowym menu, ikonka flasha, włącza go i wyłącza, tak samo działa ikonka dźwięku. W prawym górnym rogu jest przycisk przełączania kamery z tylnej na przednią, aby Twoim dzieciom było łatwiej robić selfi. Gotowe zdjęcia możesz zachować w galerii albo opublikować na portalach społecznościowych.

 

 GOOGLE CARDBOARD

 

Aplikacja zawiera obsługuje opcję wirtualnej rzeczywistości 3D,, którą można włączyć w menu głównym aplikacji, naciskając przycisk "wirtualnej rzeczywistości". Włącz tę opcję i włóż swój telefon w okulary 3D Google Cardbaord lub podobne. Aby powrócić do menu głównego użyj przycisku powróć.

Należy pamiętać, że w celu prawidłowego działania aplikacji w wirtualnej rzeczywistości, telefon musi obsługiwać funkcję żyroskop, w przeciwnym razie nie będziesz w stanie poruszać się po wirtualnym świecie. Aby ruszać się - wystarczy spojrzeć w kierunku, w którym chcesz się poruszać.

Dla wygody korzystania z aplikacji polecamy tablet! Obsługuje „Nieskończona kolorowanka”!

 

Uwiecznij swoją kolorowankę. Aby to zrobić, należy zarejestrować się na stronie http://kid.blueggvision.com/ aby za darmo pobrać kolorowanki w formie elektronicznej. Drukujcie i malujcie ze swoimi dziećmi, wnukami i prawnukami!

 

Postać 3D nie ożywa, co robić? Aby postać 3D pojawiła się nie należy malować czarnych konturów (dopuszczalne jest jedynie pomalowanie niewielkiej części linii). Kolorujcie obrazki wewnątrz. Jeśli będzie zapomalowana znaczna część czarnych linii, to postać 3D nie pojawi się.

 

Wymagania: Android (4.0 i wyżej), iPhone (4.0 i wyżej), iPad (2 i wyżej) z obsługiwaną funkcją „Nieskończonego kolorowania”!

Tajemnice dinozaurów

 

Co to jest? Kolorowanka "Tajemnice dinozaurów" - to książka-kolorowanka, gdzie postaci ożywają prosto na stronach książki. Podczas działania aplikacji skieruj kamerę swojego smartfonu na stronę książki do kolorowania, aby zobaczyć jak wyglądają niesamowite postaci.  Dinozaury wydają dźwięki i ruszają się. Możesz je kontrolować, używając menu lub joysticka. Możesz zrobić wiele ciekawych zdjęć z jakąkolwiek postacią.

 

Gdy zainstalujesz aplikację pierwszy raz, będzie wymagana jej aktywacja, aby rozpocząć grę. Aby to zrobić włącz aplikację i wybierz „Graj” z menu, będzie wymagane zeskanowanie licencjonowanego kodu, który jest po prawej stronie na tylnej okładce książki "Sekrety dinozaurów". Jeśli kamera nie rozpozna kodu, ręcznie wprowadź numer seryjny. Aplikacja zainstalowana na jednym kodzie seryjnym może być wykorzystana nie więcej niż na 5 mobilonych urządzeniach. Zainstalowanie wymaga dostępu do Internetu przez WiFi.

30 złotych

Up