30 złotych

Księżniczka i przyjaciele

 

Co to jest? Kolorowanka "Księżniczka i przyjaciele" - to zadziwiająca kolorowanka dla małych księżniczek! Z pomocą aplikacji mobilnej postaci ożywają na stronach książki – tańczą, śpiewają, rozmawiają i odpowiadają na Twój głos i dotyk. Porozmawiaj z księżniczką Lucy, pobaw się z rozbrykanym kotkiem, wiernym szczeniaczkiem, mądrą sową i podziwiaj niesamowity pałac Lucy – wszystko na Twoim tablecie lub telefonie. Będziesz mógł również robić zdjęcia z jakąkolwiek postacią.

 

Aby ożywić kolorowankę 3D należy zainstalować na smartfonie (tablecie) bezpłatną aplikację "Księżniczka i jej przyjaciele".

 

Gdy zainstalujesz aplikację pierwszy raz, będzie wymagana jej aktywacja, aby rozpocząć grę. Aby to zrobić skieruj ekran z napisem  „Zainstaluj aplikację” na kod QR, który znajduje się na licencjonowanej naklejce okładki książki i poczekaj, aż aplikacja zainstaluje się. Każda książka ma limitowaną liczbę zainstalowań – nie więcej niż 5 razy dla 1 książki. Zainstalowanie wymaga dostępu do Internetu przez WiFi. Moża to zrobić tylko raz; dla działania aplikacji nie jest wymagany dostęp do Internetu.

 

KORZYSTANIE Z APLIKACJI

 

Skieruj kamerę smartfona na stronę i poczekaj, aż pojawi się postać.

 

Co potrafią postaci?

 

Dla postaci kotka, szczeniaczka i sowy pojedyńcze dotknięcia dotyczą głowy, nóg i tułowia.
Dla księżniczki Lucy dostępne są 4 dotyki w różnych miejscach ciała: dotknij korony, aby ją zmienić, dotknij włosów, aby zmienić fryzurę, dotknij sukienki, aby zmienić strój, dotknij klatki piersiowej, aby mówiła.
Poniżej, w lewym dolnym rogu podręcznego menu dostępne są dodatkowe animacje dla księżniczki i jej przyjaciół. W menu po prawej stronie  możesz włączyć opcję autofokus (będzie ona działać, jeśli jest obsługiwana na Twoim urządzeniu).
W tej aplikacji księżniczka śpiewa po angielsku 2 piosenki: „Piłki” (na stronie z koszem) i „Księżniczka” (na stronie z oknem zamku), oraz tańczy walca (na stronie sali balowej). Animacje mogą być włączone w lewym dolnym rogu podręcznego menu.

Możesz również zmienić rozmiar postaci, używając dwóch palców, i ruchami w lewo i prawo obracać nimi wokół ich osi.

 

Dla wygody korzystania z aplikacji polecamy tablet! Obsługuje „Nieskończona kolorowanka”.

 

Uwiecznij swoją kolorowankę. Aby to zrobić, należy zarejestrować się na stronie http://kid.blueggvision.com/ aby za darmo pobrać kolorowanki w formie elektronicznej. Drukujcie i malujcie ze swoimi dziećmi, wnukami i prawnukami! To świetna zabawa dla całej rodziny.

 

Postać 3D nie ożywa, co robić? Aby postać 3D pojawiła się nie należy malować czarnych konturów (dopuszczalne jest jedynie pomalowanie niewielkiej części linii). Kolorujcie obrazki wewnątrz. Jeśli będzie zapomalowana znaczna część czarnych linii, to postać 3D nie pojawi się.

Wymagania: Android (4.0 i wyżej), iPhone (4.0 i wyżej), iPad (2 i wyżej) z obsługiwaną funkcją „Nieskończonego kolorowania”!

 

Ilość:
Up